Продаж тактичних футболок
07.02.2023
Опубліковано

Основа базового одягу — це різноманітні футболки, поло, майки, лонгсліви. Саме вони знаходяться найближче до тіла, тому повинні забезпечувати максимальний комфорт, захист, терморегуляцію. Важливим є і зовнішній вигляд, зносостійкість, якість матеріалів, наявність Velcro липучок для шевронів та патчів. У даному огляді розповідаємо про найкращих виробників зі світовим ім’ям.

Купити тактичну футболку в Україні

Наш магазин «Хакі» пропонує одяг тільки відомих брендів, які відповідають за рівень якості та бездоганний дизайн. До огляду увійшли виробники чоловічих та жіночих мілітарі-речей зі США, Великобританії, Європи та інших країн.

Футболки 5.11 Tactical

5.11 футболка купити

Бренд 5.11 добре відомий військовим, представникам спецслужб, та взагалі людям, що полюбляють активний образ життя. Цікаво, що марка пропонує як спеціалізований одяг, так і речі для використання у повсякденному житті. Всі футболки виконані з якісних матеріалів, забезпечують довгу службу, стійкість принтів, зручну посадку, широку кольорову гаму.

Футболки Magpul

Магпул футболки в Україні

Спеціалізований бренд, що займається виробництвом зброї та аксесуарів, також пропонує велику кількість фірмового одягу. Зазвичай на нього нанесений логотип марки, або ж різні зображення зброї та мілітарі спорядження.

Футболки MIL-TEC

Продаж Міл Тек футболки

Німецький виробник відомий широкою лінійкою військового і тактичного одягу. На відміну від більш іменитих брендів, його речі досить недорогі. Звичайно при цьому якість дещо нижча, проте все ж таки відповідає високим світовим стандартам.

Футболки Pentagon Tactical

Футболка Пентагон продаж

Грецька марка, що стала відома military речами з найвищою якістю. Незважаючи на високу ціну, такі футболки дійсно дуже надійні і комфортні, а значить прослужать довгий час.

Футболки Helikon-TEX

Футболки Гелікон Текс Київ

Польська фірма, що виробляє речі військового призначення. Як правило, футболки цього бренду однотонні, виконані у тактичних кольорах. Відмінна якість, зносостійкість та зручність гарантовані.

Це лише деякі бренди тактичного одягу, що представлені в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо замовити якісну футболку за найкращою ціною, з доставкою по Україні!

Повернутися наверх