Якісний одяг у мілітарі стилі
23.03.2023
Опубліковано

Мода на військовий одяг з’явилася ще після першої світової війни, а наприкінці 1960-х років отримала нове дихання. На відміну від інших трендів, які змінюються з року в рік, мілітаристський стиль залишається актуальним і сьогодні, особливо з огляду на триваючі військові конфлікти. Магазин Хакі Україна розповідає про особливості таких речей і надає поради щодо покупки.

Як виглядає мілітарі стиль, історія виникнення

Що таке military style

В основу цього образу лягла військова форма, використовувана арміями світу різних років. Відмітна особливість — це традиційно-військові кольори: хакі, олива, камуфляж, різні відтінки зеленого і пісочного. А також досить строгий крій без використання зайвих декоративних елементів, що не несуть практичної користі. Можна сказати, що military — це зручний одяг, досить міцний, функціональний і легкий у догляді.

Читайте про особливості жіночого мілітарі стилю

Що таке тактичний одяг

Часто стиль «мілітарі» називають «тактичним». Дійсно, у цих підвидів існує багато спільного. З тією лише різницею, що тактичний одяг створюється для практичного застосування на тренуваннях, в активному відпочинку, польових умовах. У той час, як звичайні речі часто тільки копіюють військовий стиль, але не призначені для використання у важких умовах. Це проявляється у використовуваних матеріалах, фурнітурі, загальній міцності та функціональності.

Як вдягатися у тактичному стилі?

Хоча існує величезна кількість різного одягу цього типу, але базовими речами прийнято вважати: куртки, штани, сорочки, футболки, рукавички, взуття, головні убори та аксесуари. Давайте детально розглянемо кожен елемент образу.

Military куртки, піджаки, кітелі

Куртки у тактичному стилі

Виготовляються з міцного текстилю, RipStop, кордури, мають накладні кишені, різні нашивки, патчі, велику кількість регулювань.

Тактичні штани, шорти

Штани карго тактичні

Існують варіанти як широких штанів-карго, так і більш облягаючих брюк, джинсів, джогерів. Відрізняються традиційними військовими кольорами, зручністю, наявністю великої кількості кишень.

Сорочки, убакси, фліски, футболки

Сорочки, футболки, UBACS

Відмітна особливість — це строгий силует, максимальна зручність та міціність. Зазвичай мають тактичні кольори, різні нашивки та принти на військову тематику.

Мілітарі взуття

Військові берці, тактичне взуття

Це широкий асортимент високих військових берців, черевиків, кросівок, і навіть кед. Мають високий рівень захисту ноги, комфорт, поєднуються з іншими речами.

Рукавички, кепки, шарфи

Кепки тактичні

В окрему категорію можна віднести різні тактичні рукавички із захистом, зручні флісові шапки, бейсболки, берети, арафатки, бафи.

Аксесуари

Тактичні сумки, рюкзаки

Доповнити свій образ можна за допомогою відповідних аксесуарів: тактичні годинники, жетони на шию, ремені, сумки, рюкзаки, окуляри, шеврони, патчі на липучках.

Якісні виробники military одягу

Бренди тактичного одягу та взуття

На сьогодні багато торгових марок мають у своєму асортименті мілітарі речі. Не став винятком і дизайнерський одяг зі світу високої моди, багато дизайнерів відшивають колекції в цьому стилі. Проте існують світові бренди, які вже багато років спеціалізуються тільки на тактичному одязі високої якості: 5.11 (США), Pentagon Tactical (Греція), Mil-Tec (Німеччина), Kombat UK та Viper (Великобританія), Vogel (Туреччина), M-Tac (Україна) та ін. Придбати брендові тактичні товари ви завжди можете у нашому магазині Khaki.com.ua!

Повернутися наверх