Мілітарі аксесуари
24.06.2022
Опубліковано

Коли мова заходить про тактичне екіпірування, в першу чергу ми думаємо про одяг, взуття, бронежилет, шолом, окуляри. Насправді ж, хоч би як це парадоксально звучало, найважливішим елементом амуніції можна вважати рукавички. Все дуже просто — саме руки одержують найбільше навантаження, ними тримають зброю, тягнуть, хапають, штовхають, упираються і таке інше. Уявіть, що вони незахищені у польових, чи навіть, важких бойових умовах. Наскільки довго зможе протриматися боєць із порізаними, обпаленими, зламаними руками? Думаю, висновки напрошуються самі собою. Тому, замислюючись про гарне тактичне оснащення, необхідно приділити максимальну увагу вибору якісних тактичних рукавичок. Нагадаємо, що придбати оригінальні аксесуари ви можете в нашому магазині “Хакі”.

Види захисних (стрілецьких) перчаток

Огляд варто розпочати саме з типу виробу. Загалом їх можна поділити на три основні групи:

  • Повнопалі. Рукавички, які повністю закривають долоню та пальці.
  • Безпалі. Рукавички, у яких пальці залишаються відкритими.
  • Спеціальні. Окремі види рукавичок, які можуть покривати руку до ліктя тощо.

У військовій сфері найчастіше використовуються саме повнопалі (повні) тактичні рукавички. Хоча влітку у них може бути спекотніше, але це ніщо порівняно з безпекою пальців. Адже саме вони страждають насамперед. Безпалі також поширені, але при покупці враховуйте, що поряд з комфортом, ви дещо втрачаєте в плані захисту.

Конструкція та матеріал тактичних рукавичок

Стрілецькі перчатки

Друге за важливістю питання – це крій виробу та матеріал виготовлення. Тут все залежить від ціни і виробника. Бюджетні аналоги шиються з поліестеру, бавовни, саржі, шкірозамінника. Звісно, ​​вони можуть протриматися досить довго, але розраховувати на високу якість не доводиться. Професійні варіанти від відомих брендів виготовляються з натуральної шкіри, кордури, неопрену, спандексу, нейлону і т.д. Крім того, зазвичай гарні рукавички створені з комбінованих матеріалів. Наприклад, верхня частина з дихаючої тканини з або без захисту суглобів, нижня з міцного, чіпкого матеріалу. Широко застосовуються захисні вставки із гуми, каучуку, кевлару, міцного пластику.

Функціональність тактичних перчаток

Дуже важливим є анатомічний крій рукавичок. Тобто, наскільки зручно вони сидітимуть на руці, не стискаючи руху. Поширені ситуації, коли, ніби розмір підібраний правильно, але тиснуть у деяких місцях, або навпаки, бовтаються на руці. Найкраще, при примірці змоделювавши реальне застосування. Наприклад, взяти до рук зброю, спробувати щось розмотати, зав’язати, відкрити. Якщо ви відчуваєте дискомфорт – краще відмовитись від такої покупки.

Чим відрізняються тактичні рукавички від інших?

Мотоциклетні перчатки

Навряд чи багато хто про це замислювався, але, по суті, тактичні рукавички мають багато спільного з деякими іншими видами. Наприклад, мотоциклетні (байкерські) рукавички практично ідентичні тактичним. Вони також захищають руки, забезпечують міцний хват, не заважають руху. З іншого боку — справді «бойові» вироби мають ще одне важливе завдання. А саме – можливість тривалої експлуатації. Якщо на мотоциклі ви можете будь-якої миті зняти рукавички, то в польових умовах вони перебувають на руці багато годин. Тому якщо в них буде нестерпно спекотно, холодно чи незручно — це величезний мінус. Правильним варіантом купуватиме саме військові рукавички, які повинні сидіти на руці як влиті і стануть другою шкірою.

Найкращі виробники тактичних перчаток

Бренди тактичних рукавичок

Пошиттям подібної амуніції займається безліч компаній. При цьому, більшість з них виробляє різну екіпіровку. Але є й ті, хто спеціалізується лише на них. На даний момент якісні тактичні рукавички мають вартість близько 50 доларів і вище, є варіанти набагато дорожчих. Тут вирішувати вам, але як я вже писав – безпека рук, це найважливіший критерій. Серед перевірених брендів можна виділити такі: Mechanix (США), 5.11 (США), Mil-Tec (Німеччина), Helikon-Tex (Польща), Viper Tactical (Англія), Pentagon Tactical (Греція), Wiley X (Німеччина), Blackhawk (США).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися наверх