Купити військовий подарунок
01.04.2023
Опубліковано

Кожному з нас приємно не тільки отримувати, але й дарувати подарунки. Проте, часто обрати цікавий презент досить важно, особливо, якщо це подарунок на День Народження, Новий Рік, або інше свято військовослужбовцю, поліцейському, прикордоннику. Адже хочеться вибрати дійсно корисну річ, яка сподобається, та стане людині у нагоді. Тому магазин спорядження «Хакі» підготував цікаву добірку ідей, що допоможуть вам визначитися.

Варіанти військових подарунків

Як ми вже зазначили — бажано, щоб презент був корисним, тобто міг використовуватися на практиці. Звичайно, це може бути й тематичний сувенір, проте набагато кориснішим будуть тактичні аксесуари, одяг, амуніція. Якщо ви підбираєте подарунок коханому, батьку, брату, другу або товаришу по службі — рекомендуємо звернути увагу на такі речі.

Військовий одяг

Купити УБАКС 5.11 GEO7™ STRYKE TDU® RAPID SHIRT у Києві

Відмінною ідеєю буде подарувати якісну бойову сорочку (UBACS), тактичні штани, фліску, термобілизну. Перед покупкою важливо дізнатися точний розмір одягу, це допоможе підібрати необхідну річ.

Футболка у мілітарі стилі

Продаж оригінальної футболки 5.11 з танком

Різноманітні футболки, майки, лонгліви — завжди потрібні. Особливо цікавим подарунком буде футболка від відомого тактичного бренду, наприклад, 5.11, Pentagon Tactical, Magpul та ін. Оберіть цікавий варіант кольору та принту.

Тактичні шкарпетки

Шкарпетки 5.11 SOCK & AWE THIN BLUE LINE

Від звичайних вони відрізняються високою міцністю, зручністю, зносостійкістю. Хоча такі шкарпетки коштують значно дорожче, проте вони дійсно стануть військовому у нагоді.

Кепка, панама, шапка

Продаж панами KOMBAT BOONIE HAT US STYLE JUNGLE HAT BTP

Для теплої пори року варто обирати тактичну кепку або панамку, а для зими — теплу військову шапку. Оберіть варіант з Velcro-липучкою для патчів, або тематичною нашивкою.

Рюкзак, сумка, підсумок

Якісний тактичний рюкзак — це дуже корисна та затребувана річ, те ж саме стосується сумок та утилітарних підсумків. Можливо обрати варіант підсумка для зброї, боєприпасів, магазинів з кріпленням на MOLLE.

Тактичні аксесуари

Повнопалі тактичні рукавички

У дану категорію входять військові ремні, тактичні рукавички, окуляри, годинники, ліхтарики, оптичні прилади та інше. Бажано заздалегідь дізнатися, що саме найбільш необхідно людині.

Ножі, мультитули, сокири

La Police Gear Stealth Multi-tool купити американьский мультитул

Цікавим варіантом подарунку стане складний або клинковий військовий ніж, похідна сокира, мультитул. Рекомендуємо обирати товари відомих брендів з високою якістю.

Подарунки з лазерним гравіюванням

Лазерне гравіювання для військового

На будь-яку металеву, дерев’яну, пластикову або шкіряну річ можливо нанести гравіювання лазером: ім’я, пам’ятний напис, зображення, символіку. Користуються популярністю і патронні, снарядні гільзи з гравіюванням, запальнички ZIPPO, тощо.

Купити подарунок для військового

У нашому магазині «Хакі» Київ можливо замовити якісний брендовий одяг, аксесуари та інші речі тактичного призначення. Всі товари мають доступну вартість, здійснюємо доставку «Новою Поштою» по всій Україні.

Повернутися наверх