БДУ та АКУ форма солдат зі США
14.07.2022
Опубліковано

Абревіатури BDU і ACU часто зустрічаються в найменуваннях того чи іншого предмету військової амуніції армії США. Хоча на перший погляд, ці літери нічого не означають, але насправді типи екіпірування значно відрізняються. Тому при замовлені тактичного одягу буде корисно знати про цю відмінність.

Що таке BDU уніформа?

BDU уніформа

BDU розшифровується як Battle Dress Uniform (бойова форма одягу). Стандарт даної військової форми був прийнятий у Сполучених Штатах Америки приблизно у 1980 роках. Відмітні особливості — це досить вільний крій, наявність гудзків, накладних кишень. Базовим кольором прийняти вважати зелений у різноманітних відтінках, наприклад, олива. Але більше розповсюдження отримали камуфляжні кольори, woodland, хакі, desert (DCU), та інші. Як правило, одяг пошитий з 100% бавовни, але існують варіанти зі змішаним складом.

Що таке ACU військова форма?

ACU уніформа

ACU — Army Combat Uniform (армійська бойова форма) — це наступне покоління воєнного одягу армії США, який прийшов на зміну BDU у 2004 році. На даний момент військові сили Америки використовують саме такий стандарт. Одяг та амуніція відрізняється більш завуженим, приталеним кроєм, заміною гудзиків на липучки, коміром-стійкою, наявністю кишень на рукавах, та Velcro для відзнак. Також накладні кишені на кітелі, зробили косими, прихованими, а на ліктях та колінах можуть бути ніші для вставки захисту (або наколінники, налокітники вже йдуть у комплекті). Склад тканини також змінився, широко застосовується матеріал Ripstop, бавовна, та різноманітні суміші, обробка Тефлоном. З’явилися і нові кольори, наприклад, піксель, мультикам, MARPAT, Tiger pattern та інші.

Продаж тактичного одягу в Україні

У нашому магазині «Хакі» (Київ) ви можете купити тактичні брюки, сорочки, кепки, перчатки, взуття та іншу військову амуніцію з доставкою Україною. Пропонуємо тільки оригінальний одяг відомих брендів за доступною ціною.

Повернутися наверх