Перчатки Механікс оригінал проти копії
22.07.2022
Опубліковано

Наш магазин «Хакі» займається продажем тільки оригінальної продукції. Всі товари доставлені безпосередньо з США та Європейських країн, від офіційний постачальників. Втім, у процесі, ми постійно стикаємося з запитаннями клієнтів, щодо якості виробів. Чимало людей не розуміють різницю між справжнім брендом та підробкою. Найчастіше це стосується тактичних рукавичок. Адже, той же Mechanix Wear часто підроблюють китайські та інші умільці. Тому на ринку виникла така ситуація, що копія може коштувати дорожче за оригінал, при цьому недосвідченому покупцю важно знайти між ними різницю. Давайте коротко розберемося у даному питанні.

Чим відрізняються оригінальні захисні перчатки від підробки?

Оригінальні Mechanix Wear купити

Цікаво, що у більшості випадків ми купуємо товари онлайн, орієнтуючись на зображення та наведені характеристики. А коли отримуємо його, то не маємо з чим порівняти, щоб визначити оригінальність. Яскравий приклад — наш магазин продає рукавички Mechanix FastFit, які доставлені напряму з офіційного магазину. При цьому, на момент написання статті їх вартість складає приблизно 1200 грн. На той же час, у Америці вони коштують 19,90 доларів. Додамо до цієї суми вартість доставки мінімум у 13 доларів. Отримуємо 33 USD. За поточним курсом це близько 1220 грн. Виходить, що наша ціна нижча за ринкову? Так, але цьому є пояснення — при замовленні партії, вартість доставки знижується, до того ж вона може бути замовлена в момент, коли курс долара був нижчий. У будь-якому випадку, дані перчатки не можуть коштувати менше ніж 1200 гривень.

Ціна на Оригінальні Mechanix FastFit

Але яку ситуацію ми маємо на ринку? Люди знаходять дану модель рукавичок за 800-900 грн, та купують вважаючи, що це оригінал. Неважко зрозуміти, що ми маємо справу з китайською копією з Аліекспресу. Або навпаки, зустрічаються випадки коли підробки продаються за 1300-1500 грн, при цьому у продавця немає жодного підтвердження звідки приїхав товар.

Поради як відрізнити оригінальні тактичні рукавички від копії

Характеристики перчаток Механикс

Отож, при замовленні, по-перше аналізуйте ціну товару. Справжній продукт не може коштувати дешево, це аксіома. Обов’язково перевіряйте перчатки при отриманні. У нашій практиці були показові випадки, коли люди замовляли з сумнівом, оригінал це чи ні, але потім писали захоплені відгуки, що варто було вдягнути рукавички і все стало зрозуміло. Якість товару відчувається відразу, як у матеріалах, так і в посадці на руці, зручності. Звертайте увагу на етикетки та якість друку, наприклад, «Механікси», найчастіше виробляються у В’єтнамі, Філіппінах, Бангладеші, Камбоджі; також присутній напис «Mechanix Wear LLC. 27335 Tourney Rd. Valencia, CA, USA». Втім, країна виробництва може відрізнятися, це може бути і Китай, але фірмовий друк та маркування повинні бути присутні. Лякатися напису Made in China не варто, згадайте що Apple також виробляє свою продукцію там.

Наостанок, про практичну різницю. У оригінальному товарі крій перчаток точний та ергономічний, пальці щільно охоплюють долоню та пальці. А у підробок, часто пальці занадто короткі, або довгі, широкі або вузькі. Іншими словами — рукавичка не сидить на руці як «друга шкіра». У такому випадку, варто відмовитись від подібної покупки. Нагадуємо, що з нашим воєнторгом «Хакі» подібні прикрі випадки виключені, ви купуєте дійсно якісні речі з доставкою по Україні.

Повернутися наверх